В Одесі двоє юнаків спалили чужу автівку

Дата:

Одеські поліцейські викрили двох молодиків, які підпалили автомобіль місцевого жителя. Зловмисникам, серед яких – неповнолітній юнак, правоохоронці повідомили про підозру.

Про це інформує поліція.

Подія сталася кілька днів тому близько опівночі у дворі житлового будинку у Приморському районі Одеси. Молодший за віком правопорушник підпалив пляшку з легкозаймистою сумішшю та кинув її у лобове скло «Mitsubishi Lancer». У цей час його старший знайомий знаходився неподалік, спостерігаючи за обстановкою та фіксуючи подію на мобільний телефон. Коли ж автівку охопив вогонь, спільники втекли.

Займання транспортного засобу побачили місцеві мешканці та викликали вогнеборців, які загасили полум’я. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав, але автомобіль вигорів майже вщент.

У результаті вжитих слідчо-розшукових заходів оперативники відділу поліції № 5 Одеського районного управління поліції № 1 за сприяння співробітників управлінь кримінального аналізу та карного розшуку ГУНП в Одеській області встановили особи правопорушників та затримали їх. Ними виявились молодики 16-ти та 20-ти років із Херсонщини. В Одесі один – гостював у бабусі, а другий – навчався і винаймав житло.

З місця події та у юнаків поліцейські вилучили пляшку й каністру з-під легкозаймистої суміші, мобільні телефони з інформацією, що підтверджує їхні протиправні дії, та інші речі, які мають значення у кримінальному провадженні.

«За наявності достатніх доказів ми під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси повідомили зловмисникам про підозру за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України – в умисному пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років. Підозрювані були затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Мотиви правопорушення та суму завданих збитків встановлюватимемо в ході слідства», – розповів т.в.о. начальника слідчого відділення територіального підрозділу поліції Петро Чефарлічев.

Джерело: 048.ua

Share post:

Підписка на новини

Популярне

Свіжі новини
Свіжі новини

Дві людини загинули, ще 8 постраждали через ворожу атаку у Бориспільському районі – ОВА

Кількість загиблих унаслідок ворожої атаки у Бориспільському районі зросла...

Зейхан назвав два російські міста, без яких Україні не перемогти

Повернення Криму - лише мінімальна частина умови української перемоги....

Тайсон Ф’юрі зробив заяву про шахрайство з його ім’ям

Колишній чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Тайсон...

рф зберігає максималістські цілі у війні проти України – ISW

росія продовжує наполягати на умовах, які відповідають незмінним воєнним...

Повітряні сили ЗСУ: збито 191 ціль ворога, були влучання на 41 локації

У ніч на 22 серпня ворог атакував Україну ракетами,...

Сили оборони уразили резервуари з пальним на єйському нафтоналивному комплексі

Підрозділи Сил оборони України уразили резервуари з паливно-мастильними матеріалами...

У Запорізькому районі внаслідок атаки РФ загинув чоловік, ще четверо людей поранені

Російський безпілотник атакував селище Кушугум Запорізького району, внаслідок чого...