Населення Одеси за минулий тиждень поповнилося 123 маленькими українцями, серед яких 63 хлопчики та 60 дівчаток. Особливою радістю стало народження трьох пар близнюків, що додало святкового настрою до статистики народжуваності в місті.
Як повідомили в Одеській міській раді, за минулий тиждень в Одесі народилися 123 маленьких українці, що свідчить про стабільну демографічну ситуацію в місті попри складні воєнні умови. Населення Одеси за тиждень поповнили 63 хлопчики та 60 дівчаток, що демонструє майже рівний розподіл за статтю серед новонароджених.
"За минулий тиждень в Одесі народилися 123 маленьких українці. Населення Одеси за тиждень поповнили 63 хлопчики та 60 дівчаток. Серед немовлят — три пари близнюків", — повідомили у міськраді.
Особливою подією тижня стало народження трьох пар близнюків, що є досить рідкісним явищем та приносить подвійну радість родинам. Такі випадки завжди викликають особливу увагу медичного персоналу та створюють атмосферу святкування в пологових будинках міста.
Читайте: Без світла до самого вечора залишилися деякі споживачі в Одесі
Джерело: 048.ua