Свій коментар щодо об’єктів культурної спадщини на Французькому бульварі, 10 дав очільник Одеської ОВА Олег Кіпер. У межах досудового розслідування діям причетних осіб дадуть правову оцінку.
У повідомленні йдеться, що обидва об’єкти перебувають у приватній власності ТОВ "КАПЛОР-7", однак це не скасовує вимог щодо їхнього збереження. Зокрема, будівля пивзаводу має офіційний охоронний статус ще з 1985 року та перебуває під державною охороною.
Після виявлення порушень спеціалісти оперативно виїхали на місце для фіксації ситуації. Органом охорони культурної спадщини обласної державної адміністрації:
- видано припис про негайне припинення робіт;
- зобовʼязано надати науково-проєктну документацію щодо проведення робіт, спрямованих на збереження пам’ятки культурної спадщини;
- направлено заяву до правоохоронних органів.
Крім того, до правоохоронних органів уже направлено заяву, а власнику об’єкта винесено фінансові санкції. Зокрема, за:
- невиконання вимог охоронного договору;
- вчинення дій, що могли завдати або завдали шкоду пам’ятці;
- проведення незаконних робіт.
"Крім того, правову оцінку діям причетних осіб також буде надано в межах досудового розслідування, розпочатого за вказаним фактом", — додає Кіпер.
Нагадуємо
В ніч на 26 березня російські безпілотники атакували енергетичну інфраструктуру Одеського регіону. Відомо, що пошкоджень зазнали 4 енергообʼєкти ДТЕК.
Читайте: "Не дамо знищити Одесу": на Французькому бульварі спалахнув мітинг, — ФОТО
Джерело: 048.ua






