Росіяни вдарили ударними дронами по торговельному центру в Кривому Розі, а через пів години повторили атаку – вже по рятувальниках, які працювали на пожежі. Загинули пʼятеро людей, щонайменше 52 дістали поранення, серед них шестеро дітей.
Як передає "Хвиля", про наслідки атаки Володимир Зеленський написав у соцмережах.
"Абсолютно цинічний і підлий удар завдали росіяни по звичайному торговельному центру в Кривому Розі. Ударні дрони спрацювали у дві хвилі: через пів години після першого влучання і пожежі був повторний удар по рятувальних службах", – написав президент.
"Станом на зараз відомо про пʼятьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Щонайменше зараз 52 постраждалих, серед них шестеро дітей. Усім пораненим надається необхідна медична допомога", – додав він.
Зеленський закликав світ реагувати на такі атаки жорсткіше.
"Такі удари – це просто теракт. І реагувати на них світові потрібно відповідно – реальним тиском на агресора. Щоб мир міг бути, потрібна реальна відповідальність Росії", – наголосив глава держави.
Про удар по найбільшому торговельному комплексу міста раніше повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул. За його словами, росіяни били реактивними "шахедами", які йшли на надзвичайно низьких висотах. Усередині торговельного центру горіли магазини, а місто в цей час продовжували атакувати ворожі дрони.
Раніше "Хвиля" писала, як Зеленський підрахував кількість російських ударів по Україні за тиждень. Також ми розповідали про нічний удар по Києву, який забрав життя 30 людей.