У Канаді зробили важливу заяву щодо ринку прогнозів на спортивні події

Дата:

Канадські регулятори уточнили свою позицію щодо контрактів на прогнозування результатів спортивних та розважальних подій. Канадські адміністратори цінних паперів (CSA) та Канадська організація з регулювання інвестицій (CIRO) заявили, що такі продукти не повинні регулюватися канадським законодавством про цінні папери та деривативи.

Спільне повідомлення регуляторів з’явилося на тлі зростання інтересу до ринків прогнозування, де користувачі можуть укладати контракти, пов’язані з майбутніми подіями. У CSA наголосили, що нові роз’яснення визначають лише межі застосування законодавства.

Водночас регулятори не визначили, як такі контракти можуть трактуватися відповідно до інших канадських законів. Зокрема, на них потенційно можуть поширюватися норми щодо азартних ігор.

Канадські роз’яснення з’явилися на тлі дискусій навколо ринків прогнозування у США. Там тривають суперечки щодо допустимості окремих контрактів, географічних обмежень та ризиків маніпуляцій на таких ринках.

Share post:

Підписка на новини

Популярне

Свіжі новини
Свіжі новини

У Бучанському районі Київщини внаслідок ворожої атаки відомо про загиблих – ОВА

Внаслідок ворожої атаки на Бучанський район Київської області є...

Долар різко зріс після натяку голови ФРС на можливе підвищення ставок

Долар США продемонстрував найбільше денне зростання за 2,5 місяці...

Пальне розливали з вантажівок: на Одещині засудили організатора нелегальних АЗС

38-річний мешканець Одещини організував незаконний продаж бензину та дизельного...

Забив товариша до смерті та закопав у лісосмузі: на Одещині судитимуть чоловіка

На Одещині чоловік побив свого товариша під час застілля,...

У рф половину шкільних занять відведуть під військову підготовку – Bloomberg

російських школярів навчають вести війни майбутнього. Обов’язкові заняття для...

До 8 людей збільшилася кількість постраждалих у столиці від атаки ворожих БПЛА – мер

Внаслідок ворожих атак протягом 29 серпня кількість постраждалих у...

Удар РФ по Київщині: 27 загиблих, серед них голова Дмитрівської громади

Кількість загиблих внаслідок атаки РФ по Бучанському району Київщини...

Пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя, щоб Україна жила, – Зеленський в День пам’яті полеглих захисників

Президент України Володимир Зеленcький віддав шану полеглим військовослужбовцям в...