Біля басейну чи на піску: скільки коштує відпочинок у пляжних комплексах Одеси

0
10

Попри обстріли та складну ситуацію з енергетикою, до Одеси щоденно прибувають натовпи туристів. Ресторани та пляжі заповнені людьми, на дорогах все частіше можна побачити автомобілі з номерами інших областей, а "Укрзалізниця" періодично запускає додаткові потяги до міста з різних куточків країни.

Крім того, зріс попит на оренду квартир та будинків біля моря. Більшість з них заброньовані на тижні вперед — люди їдуть на море.

Пляжі Одеси у цьому році офіційно відкрили для відпочинку. Правда, не усі. Аби обласна адміністрація надала дозвіл на перебування людей біля води, пляж має відповідати кільком вимогам задля безпеки відпочивальників. Йдеться про наявність укриття, ретельно обстежену акваторію, присутність рятувальників та інформаційних матеріалів щодо правил безпеки.

Наразі офіційно відкритими вважаються п’ять пляжів: інклюзивний, пляж "True Man", два пляжі "Red Line" та Калетон. На початку літа Одеська ОВА анонсувала близько 20 пляжів таких пляжів.

Розглянемо умови та вартість відпочинку у цих пляжних комплексах.

Інклюзивний пляж

Цей пляж знаходиться у правому крилі пляжу "Дельфін". Він обладнаний для людей з інвалідністю та є повністю безкоштовним. На піску є лежаки, проте користуватися ними можуть тільки особи пільгових категорій. Інші ж люди можуть розташуватися на піску та користуватися усіма благами цього пляжу.

Інклюзивний пляж має укриття, вбиральні, рятувальну вишку, а також все необхідне для відпочинку людей з інвалідністю.

Пляж "True Man"

У цьому пляжному комплексі, який знаходиться в Аркадії, є басейн та вихід до моря. Вартість шезлонга — 200 гривень у будній день та 250 грн — у вихідний. Також є можливість відпочити на ліжку чи у бунгало, ціна — 400 та 600 грн відповідно, у вихідні — на 100 грн більше. Окремо можна взяти рушник із доплатою у 100 грн з людини. Парасольки включені у вартість.

У комплексі працює ресторан та бар. Лежаки, ліжка та бунгало можна бронювати заздалегідь.

"Red Line"

Пляжі цього комплексу мають рятувальників та укриття.

Тут відпочивальники можуть взяти шезлонг як біля басейну, так і на піску біля моря.

Ціни з понеділка по четвер:

  • шезлонг на пляжі — 250 грн

  • шезлонг біля басейну — 300 грн

  • ВІП-шезлонг на двох — 700 грн та ще 700 грн — депозит

  • ліжко або шатер — 1000 грн та 1000 грн депозиту

  • вігвам на піску — 600 грн.

Рушник та парасолька включені у вартість.

Для ВПО та захисників діють знижки.

У пляжному комплексі можна замовити їжу та напої. Іноді у ньому влаштовують пінні вечірки.

"Калетон"

Цей комплекс — один з найпопулярніших в Одесі. У “Калетоні” немає басейну, тож купатися можна тільки у морі.

Вартість одного шезлонгу становить 400 грн, ліжко коштує 1500 грн, а шатро — 2000 грн. У вартість включені рушники та парасольки.

Комплекс розташований на пляжі Дельфін та працює з 8 до 20 години щодня.

Пройдемося по іншим популярним пляжним комплексам Одеси, проте нагадуємо, що відпочинок на них офіційно не дозволений.

Пляж Відрада

На Відраді функціонують декілька пляжних комплексів, проте є ділянки, на яких можна розміститися безкоштовно (на піску).

Шезлонг у "Buddha Beach"коштує 300-500 грн (в залежності від дня тижня та розташування). Тут є басейн, декілька зон відпочинку та спуск до моря, проте шезлонгів на піску немає, адже комплекс розташований на схилі. Ліжко чи шатро можна взяти за 1000-1800 грн. Рушники не дають.

На пляжі "Bright on Beach", який відрізняється від інших рожевим кольором шезлонгів та шатрів, можна відпочити за 250-300 грн на лежаку, або за 600-700 — на ліжку. Бунгало коштує 1000-1200 гривень. Басейну немає, проте є кухня та бар.

На Відраді також є комплекс "Горпляж", шезлонги з парасольками у якому коштують 250-300 гривень. На пляжі також є пірс, відпочити на ньому у бунгало та на великих ліжках можна за 800-1000 грн. При комплексі працює ресторан.

Малий Фонтан

У цьому районі також є чимало пляжних комплексів, проте усі вони не мають басейнів:

"Noir Beach": шезлонг — 500 грн, ліжко — 1500 грн, бунгало — 1700 грн. Рушник оплачується додатково. Іноді по вечорах на пляжі показують кіно просто неба.

"Fontan": шезлонг — 250-300 грн, ліжко — 700-1200 грн. Є рятувальник та укриття. Працює кафе.

Минулого року відкрився комплекс з басейном. Шезлонг у будні там коштує 1000 грн, у вихідні — 2000 грн, бунгало — 4000-6000 грн.

Великий Фонтан

У цьому районі пляжні комплекси трапляються на кожному кроці. У "Рибачку", наприклад, є басейн. Він тільки для дорослих, вартість шезлонга з парасолькою — 500 грн.

Відпочинок у "Public Beach" на 12 станції:

  • Шезлонг — 300

  • Бунгало — 700-1000 грн

Без басейну.

Вартість лежака у "Кораблику" на 13 станції становить 150 грн, ліжко — 400 грн, рушник — 50 грн. Після 18:00 до 20:00 — безкоштовно. Є ресторан.

На пляжі "Чайка" на 10 станції Фонтану шезлонг коштує 200 грн.

Джерело: 048.ua