ЦПД: навіщо рф вигадує звʼязок України з «Ісламською державою»

0
40

РФ після теракту в «Крокусі» намагається пов’язати Україну з терористичною організацією «Ісламська держава», щоб перекласти на неї відповідальність за цей злочин. Зокрема, глава фсб бортников заявив, що Україна буцімто готувала бойовиків-ісламістів на території Близького Сходу.
Як повідомляє Центр протидії дезінформації рф ще з 2014 року намагалася прив’язати Україну до ІДІЛ, однак «Ісламська держава» у 2015 році внесла Україну до списку ворогів.
«Не дуже схоже на те, що теракт в «Крокусі» могли здійснити ті виконавці, яких показала росія. Там працювали більш професійні люди. Таджики – це прикриття дій російських спецслужб. Хочу нагадати, що чимало росіян воюють у лавах «ІД», це кілька тисяч осіб, тому зв'язок російських спецслужб з «ІД» доволі чітко проглядається», – сказав керівник ЦПД, лейтенант Андрій Коваленко.
росія зараз намагається за будь-яку ціну сконструювати «український слід» у теракті у «Крокусі», який сама організувала, і намагається вигадувати зв'язки України з терористами, хоча сам путін і його країна є терористами, і давно працюють з терористичними організаціями, додав Коваленко.

Джерело: 048.ua