Фонд Дениса Парамонова подарував екстреній медичній допомозі Одещини рації для зв’язку

0
36

Фонд Дениса Парамонова продовжує допомагати медичній галузі країни. Цього разу благодійна організація подарувала 18 рацій для ефективної комунікації між медиками “Одеського обласного центру медичної допомоги і медицини катастроф”.

Нещодавно до Благодійного фонду Дениса Парамонова звернулось керівництво “Одеського обласного центру медичної допомоги і медицини катастроф” з проханням посприяти в наданні спеціальних рацій для кращої комунікації між бригадами медиків, які щодня виїжджають на порятунок людей.

Фонд оперативно відгукнувся на таке прохання, щоб покращити ефективність роботи екстреної медичної допомоги області. Одразу 18 рацій було подаровано екстренці Одещини. До цього лікарі часто скаржилися, що під час виїздів вони не мають змоги комунікувати між собою через те, що подекуди мобільний зв’язок відсутній, а людей рятувати потрібно.

Генеральний директор “Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф” Світлана Ізосимова вже відзначила високу ефективність роботи подарованих Фондом Дениса Парамонова рацій. За її словами, ці пристрої особливо важливі під час постійних обстрілів області, коли одразу багато бригад екстренки виїжджають на виклики, а за допомогою рацій вони швидко можуть зв’язуватися між собою, вирішуючи нагальні питання.

До слова, 18 рацій коштували понад 150 тисяч гривень. Придбали їх за кошти, зібрані від акції “Велике серце”, що проводиться Фондом Дениса Парамонова спільно з SMK Group. Цей масштабний проєкт покликаний допомогти якомога більшій кількості лікарень на території усієї України. Долучитися до акції, зробивши свій внесок у цю благородну справу, дуже просто. Варто лише завітати до мережі магазинів “Київський м’ясокомбінат”, “Салтівський м'ясокомбінат”, “Богодухівський м'ясокомбінат” та “Рулька”, де можна придбати благодійну наліпку в рамках акції “Велике серце”.

Одна така наліпка коштує усього 15 гривень і кожен покупець може придбати необмежену їх кількість. Усі виручені від продажу наліпок кошти будуть спрямовані на допомогу лікарням України, адже сьогодні вони потребують посиленої уваги через те, що більшість лікарів працюють на межі своїх можливостей. У свою чергу медичні заклади Одеської області окрім місцевого населення також обслуговують багато внутрішньо переміщених осіб, які приїхали з інших регіонів. Тож допомога для медиків вкрай важлива.

Раніше Фонд Дениса Парамонова забезпечив високоякісними раціями екстрену медичну допомогу Харківської області.

Джерело: 048.ua