Криміналістка із Одеси пройшла курси пілотування дронами від американських партнерів

0
51

Навчання було організоване відділом з правоохоронних питань Посольства США в Україні для працівників системи МВС.

Про це повідомили у поліції.

Курси проходили на базі навчального центру Національної гвардії України. Його учасниками стали, власне, нацгвардійці, криміналісти із чотирьох областей України та працівники Державної прикордонної служби.

«Протягом п’яти днів американські представники компанії Skydio презентували нам роботу БпЛА на новітньому програмному забезпеченні та навчали нас особливостям пілотування безпілотниками», — розповіла старша лейтенантка поліції Євгенія Гончаренко.

Євгенія працює у відділі криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Одеській області. У складі криміналістичної лабораторії вона виїжджає на тяжкі, особливо тяжкі та резонансні злочини для техніко-криміналістичного забезпечення слідчих дій. Поліцейська оглядає місця подій, виявляє, фіксує і вилучає речові докази.

«У реаліях сьогодення дрони органічно використовуються в роботі не тільки військовослужбовцями, а і поліцейськими, особливо під час огляду місць подій на великих територіях. Відтак досвід, отриманий на цих навчаннях, дуже цінний і дозволить нам якісніше та детальніше фіксувати обстріли, які здійснюють російські окупаційні війська, кримінальні правопорушення проти довкілля, безпеки руху та експлуатації транспорту, громадського порядку та багато інших», — каже криміналістка.

Джерело: 048.ua