Росія вдарила по пологовому на півдні Одещини: у відділенні були породіллі з немовлятами

0
13

Російські війська вранці завдали удару по цивільній інфраструктурі півдня Одеської області. Унаслідок атаки пошкоджено пологове відділення та адміністративні будівлі лікарні, де на момент обстрілу перебували породіллі з новонародженими дітьми.

Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Під удар потрапило пологове відділення

За інформацією очільника області, внаслідок атаки пошкодження отримав медичний заклад. У лікарні зафіксовано руйнування фасаду, пошкоджені двері та вибито понад 30 вікон.

На момент удару у пологовому відділенні перебували шість породіль разом із немовлятами. Також одна жінка саме перебувала у процесі пологів.

Попри характер удару та пошкодження будівлі, обійшлося без жертв і постраждалих серед пацієнток та персоналу медзакладу. Наразі на місці тривають роботи з ліквідації наслідків атаки та обстеження пошкоджених приміщень.

Нагадаємо

Раніше цього дня в Одесі під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Перед цим моніторингові ресурси повідомляли про рух російських безпілотників у напрямку Затоки, Кароліно-Бугаза, Овідіополя та Білгород-Дністровського району.

Читайте: Ударив ножем через ревнощі: жителю Одещини дали п’ять років за тяжке поранення співмешканки

Джерело: 048.ua