В Одесі тимчасово скасують частину приміських поїздів: перелік

Дата:

В Одесі та області у березні–квітні тимчасово зміниться розклад приміських поїздів. Частину рейсів скасують на окремі дні через зменшення пасажиропотоку та з метою економії витрат.

Як повідомили в Одеській залізниці, у визначені дати не курсуватимуть окремі поїзди приміського сполучення за напрямками Одеса – Подільськ – Помічна.

Зокрема, 3, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27 та 31 березня 2026 року не курсуватимуть поїзди №6254 Одеса-Головна – Подільськ та №6274 Подільськ – Помічна.Також 4, 7, 11, 14, 18, 21, 25, 28 березня та 1 квітня скасовують рейси №6273 Помічна – Подільськ, №6257 Подільськ – Одеса-Головна та поїзд №7710 Одеса-Головна – Одеса-Застава І.

"Просимо пасажирів врахувати ці зміни під час планування поїздок. Детальну інформацію можна отримати у довідкових службах вокзалів", — повідомили в Одеській залізниці.

Водночас пасажирам пропонують альтернативні рейси, які курсуватимуть за маршрутами Одеса-Застава І – Подільськ, Подільськ – Помічна та у зворотному напрямку.

Нагадаємо

В Одесі після ворожих обстрілів енергетики відновили електропостачання для понад 80,9 тисячі родин у Київському районі. Як повідомили у ДТЕК Одеські електромережі, лише за вихідні світло повернули 23,8 тисячі споживачів. Наразі без електропостачання залишаються ще близько 18 тисяч осель через значні пошкодження та вичерпані резерви. Аварійні бригади працюють цілодобово за підтримки колег з області та Києва.

Читайте: З тилу, з моря і з ефірів: Росія знову лякає Одесу “великим наступом”

Джерело: 048.ua

Share post:

Підписка на новини

Популярне

Свіжі новини
Свіжі новини

День незалежності України та пафосне рагульство

Сьогодні, у День незалежності України, я подумав, що за...

рф атакувала Київ реактивними БпЛА "Бандероль", пошкоджено багатоповерхівку

російські війська атакували Київ реактивними безпілотниками типу "Бандероль", у...

Мудрик отримав сенсаційний варіант трансферу після провалу з Лідсом

«Челсі» припинив переговори з «Лідс Юнайтед» щодо оренди Михайла...

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару по ТЦ в Кривому Розі завершені, кількість жертв не змінилась – ДСНС

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє про завершення...

Війна Кремля на аутсорсингу: Галеотті пояснив, чому диверсант може не знати свого замовника

Масові висилки російських розвідників під дипломатичним прикриттям у 2022...

Росія закликає обмежити протести біля посольств у дні виборів

Росія вимагає обмежити протести біля своїх дипломатичних установ під...