Як вибрати ноутбук для дизайнера

0
156

Робота дизайнера має певну специфіку, яку необхідно враховувати під час вибору ноутбука. Навіть найпотужніший гаджет в цьому випадку принесе мало користі, якщо, наприклад, характеристики дисплея виявляться посередніми. Якість кольоропередавання, достатня кількість ОП для швидких операцій та оптимальна для дизайнерських завдань відеокарта — базові вимоги до обладнання. Пропонуємо розглянути їх детальніше.

Важливі характеристики для ноутбука дизайнера

Починати процес вибору гаджета варто з дисплея. Для зручної та ефективної роботи з графікою чудове підійде матриця IPS. Яскравість, контрастність, широта кутового охоплення — сильні сторони цих моніторів. 

Варто виокремити екрани Apple, що розроблені на основі унікального фірмового рішення Retina. В порівнянні з більшістю лептопів інших виробників щільність пікселів, а отже, і чіткість зображення у них значно вища. Саме тому дизайнери дедалі частіше обирають MacBook в Одесі. Наприклад, оптимальний варіант — MacBook Pro 16», в лінійці якого достатньо моделей з різною комплектацією та ціною. Користувачів Apple також підкупляє зручна сенсорна панель, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ОС та спеціальні графічні прискорювачі, з якими робота значно комфортніша. 

Інші важливі властивості дизайнерського ноутбука:

  • Обсяг оперативної пам’яті — для роботи з Фотошопом та аналогічними програмами може вистачити 8 ГБ. Проте на майбутнє краще брати 16 ГБ, а за потреби монтувати відео — 32 ГБ та більше.
  • Відеокарта — вибір залежатиме від специфіки робіт. Універсальним рішенням для складних графічних завдань є дискретні карти GTX 1050, GTX 1650, RTX 2060.
  • Центральний процесор — відповідає за швидкість запуску програм та відгуку на запити користувача. Для дизайнерських потреб чудово підійде Intel Core i5 або i7. 

В процесі вибору також варто врахувати, з яким дизайнерським софтом плануєте працювати та скільки «місця» йому знадобиться. Дизайнери найчастіше віддають перевагу твердотілим накопичувачам SSD, адже такі моделі менше важать та не перегріваються, оперативно завантажують програми. Фахівці з високими вимогами щодо швидкості зчитування, запису та збереження даних можуть розглянути рішення з двома накопичувачами — SSD і HDD. Переглянути доступні моделі за бажаними характеристиками зручно в інтернет-магазині Алло. Це дасть змогу закрити максимум потреб з функціонування ОС, додатків, обробки графічних матеріалів.

Що ще варто врахувати дизайнеру

Якщо ви чітко знаєте, з якими програмами будете працювати та який відгук потрібно отримати від гаджета, позначайте параметри та переглядайте ідеальні моделі. Сучасні виробники пропонують вдалі варіанти поєднання характеристик і вартості, аби кожен користувач знайшов відповідне рішення. Не маючи попереднього досвіду та чіткого розуміння потреб, беріть на озброєння зазначені базові характеристики та отримуйте в користування універсальний ноутбук оптимальної потужності. Приємної роботи!