Гра в карти закінчилася вбивством сина: житель Одещини проведе за ґратами понад сім років

Дата:

Викритий поліцейськими у вбивстві сина житель Білгород-Дністровського району отримав обвинувальний вирок суду. За скоєне він проведе за ґратами більше семи років.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП.

Подія сталася на початку квітня поточного року в одному з населених пунктів Татарбунарської громади. В ході розслідування поліцейські встановили, що смертельне тілесне ушкодження померлому спричинив його батько під час вживання алкогольних напоїв і гри в карти.

"Помітивши, що син шахраює, між родичами виник конфлікт, в ході якого батько схопив зі столу кухонний ніж та вдарив ним сина у шию, після чого пішов з гаража в оселю.

Ледь живого з пораненням шиї потерпілого виявила сестра, яка і викликала поліцейських та "швидку". Потерпілого госпіталізували, але, на жаль, медикам не вдалося його врятувати. Чоловік помер унаслідок ушкодження сонної артерії.

З місця події слідчі вилучили знаряддя вбивства, біологічні зразки та інші речові докази у справі, які скерували на експертні дослідження", – йдеться у повідомленні.

Правопорушника затримали, а суд задовольнив клопотання слідчих та обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловік не заперечував своєї провини та розповів, як все було.

"Зібравши достатньо доказів, ми висунули фігуранту обвинувачення за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Мова йде про вбивство – умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Обвинувальний акт ми скерували до суду, який, дослідивши матеріали провадження, визнав обвинуваченого винним і призначив йому покарання у вигляді семи років та трьох місяців позбавлення волі", – прокоментував начальник відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Едуард Коломієць.

Джерело: 048.ua

Share post:

Підписка на новини

Популярне

Свіжі новини
Свіжі новини

Сенатори США закликають Трампа відновити санкції проти Росії

Сенатори США закликають до відновлення санкцій проти Росії У...

Ремонт доріг в Одесі 14 серпня: перелік вулиць

В Одесі 14 серпня комунальні служби продовжать дорожні роботи...

127 из 152 запущенных рф по Украине дронов обезвредили за ночь

россия ночью выпустила по Украине 152 дрона, из которых...

Дрон ударив по цивільній автівці в Харківській області, водій і пасажир поранені

У суботу, близько 7:00, російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль...

россияне атаковали аграриев в двух областях на юге, есть раненые

Российские войска утром атаковали аграриев в двух областях на...