Чоловік постраждав на пожежі, що спалахнула на Одещині

0
6

В Ізмаїльському районі сталася пожежа з постраждалим. Вогонь спалахнув в одноповерховій господарській будівлі та поширився на площу 15 метрів квадратних.

У пресслужбі ДСНС розповіли, що в селі Муравлівка сталася пожежа. На вулиці Центральній виникло загорання в одноповерховій господарській будівлі. Пожежу ліквідували на площі 15 м кв.

"Внаслідок пожежі постраждав громадянин, 1947 року народження. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучалась 1 одиниця техніки та 4 вогнеборця", — йдеться у повідомленні.

Нагадуємо

У порту Ізмаїл ліквідовано пожежу на цивільному судні, що виникла внаслідок нічної атаки. Оперативний штаб продовжує роботу з оцінки збитків та відновлення інфраструктури, а територію навколо судна, включаючи танкер ORINDA, повністю контролюють правоохоронні органи.

Читайте: Дитина постраждала в нічній пожежі на Одещині

Джерело: 048.ua