Одеські стрілки завоювали дві золоті медалі чемпіонату України

0
108

Одесити привезли додому два золота чемпіонату України зі стрільби. Про це повідомили у НОК Одеської області Чотири медалі завоювали спортсмени обласної дитячо-юнацької спортивної школи стрільби на чемпіонаті України серед юніорів (2003 р.н. і мол.), який проходив у Вінниці. Два золота та дві бронзи привезли додому Іван Ткаленко та Крістіна Остапенко(в обох тренери — Ірина Виноградова та Світлана Скачко), повідомили в пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області Вдвох вони стали чемпіонами у стрільбі з пневматичної гвинтівки в міксті, крім того, Іван завоював золото і бронзу в особистих турнірах (пневматична і малокаліберна гвинтівка відповідно), а Крістіна – стала третьою в «пневматиці». В змішаній категорії одесити стали переможцями у кваліфікації, набравши 618 очок (310,9+307,1), а в «золотому» матчі взяли верх над київським дуетом Данило Гриник/ Тетяна Єрмакова. Все вирішилося в останній серії, коли наші спортсмени набрали 20,7 очка (10,4+10,3), а суперники – 19,1 (10,5+9,6). У підсумку – 16:14. В особистому турнірі у стрільбі з пневматичної гвинтівки Іван Ткаленко став переможцем у кваліфікації (620,9), а у фіналі випередив на 1,7 очка свого товариша по юніорській збірній України Олексія Вятчіна з Києва – 246,6 проти 244,9. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень Іван суперничав зі своїми напарниками по збірній України, з якими минулого року став чемпіоном світу серед юніорів – Олексієм Вятчіним і Данилою Гриником. У другій кваліфікації одеський стрілок переміг (578 очок), але у фінальній частині суперники були більш влучними. У кваліфікації особистого турніру у стрільбі з пневматичної гвинтівки Крістіна Остапенко розділила перше місце з Яніною Шпилевою із Дніпра — з результатом, близьким до нормативу майстра спорту міжнародного класу (623,2), а у фіналі стала третьою. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки Крістіна фінішувала четвертою. Ще одна вихованка одеської обласної ДЮСШ стрільби Валерія Островська посіла в цих змаганнях 8-е місце. Джерело: 048.ua