Вибухи в Одесі й небо залите вогнем: що відомо, — ОНОВЛЮЄТЬСЯ

0
23

Одеса під атакою російських дронів. В місті лунають вибухи, а небо заливає світлом.

В Одесі сьогодні, 11 жовтня, о 00:30 оголосили повітряну тривогу. Вже о 00:39 небо залило світлом й пролунав вибух, а за ним ще декілька. В місті чути роботу ППО. Перебувайте в укриттях.

Оновлено (00:45):

У Повітряних силах ЗСУ повідомили про атаку дронів з Чорного моря. Моніторингові телеграм-канали зазначають, що в небі перебуває приблизно два десятки цілей.

"БпЛА тримають курс на Одесу, Чорноморськ", — йдеться у повідомленні ПС ЗСУ.

Оновлено (00:46):

"Одеса, перебувайте в укриттях! Ворог атакує ударними безпілотниками!", — закликав очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Оновлено (00:55):

Ворожі дрони атакують Одесу та найближчі до обласного центру населені пункти. В соцмережах повідомляють про перебої зі світлом. Після перших вибухів небо запалало синіми та червоними кольорами. Ймовірно, ворог намагається бити по енергетичній інфраструктурі регіону. Якщо у вас наразі стабільна ситуація зі світлом, варто перевірити заряд портативних акумуляторів, телефонів й ліхтариків.

Оновлено (01:02):

"Мешканці Одеської області! Працює ППО. Залишайтесь в безпечних місцях", — наголосив Кіпер.

Оновлено (01:32):

В Одесі оголосили відбій повітряної тривоги. В місті локально спостерігаються перебої з електропостачанням.

Оновлено (02:10):

В Одесі повторно оголосили тривогу о 02:03. За кілька хвилин в місті стало гучно.

Читайте також: РФ знову звинувачує ЗСУ: правда про удар по «Одеса–Тольятті»

Джерело: 048.ua