Додатковий підробіток у вихідні – 7 простих способів заробити

0
9

Якщо студент чи пенсіонер може працювати практично будь-коли для отримання підробітку, людині, що завантажена з понеділка по п’ятницю, важко поєднувати основну роботу з іншою діяльністю. Гарним рішенням може стати підробіток на вихідних, на який не потрібно витрачати повний день та багато зусиль. Варіантів виконання невеликих завдань безліч. Тим паче, що існує багато сервісів, де можна за гроші виконувати чужі домашні завдання, розвозити на велосипеді документи чи купляти продукти для похилої бабусі.

7 способів заробити у вихідні

Тим, хто шукає як заробити на вихідних, слід звернути увагу на такі прості способи:

  1. Вигулювати собак.
  2. Наглядати за дітлахами.
  3. Викладати іноземні мови онлайн чи стати репетитором з улюбленого предмета.
  4. Здавати в скупку радіодеталі.
  5. Вирощувати зелень на продаж.
  6. Готувати домашні напівфабрикати чи солодощі.
  7. Продавати вироби хендмейду.

Будь-яке хобі чи захоплення можна перетворити на невеликий дохід. Ремесло, яке дозволить підзаробити, ще й допоможе відволіктись від рутини та дізнатись щось нове.

Полюбляєте цуциків – допоможіть господарям їх вигулювати

Тим, хто живе у великому місті, не завжди вдається знайти час на прогулянку з улюбленцем. Одним із варіантів підробітку на вихідних може стати вигул домашніх улюбленців своїх сусідів чи родичів. Знайти собачників, яким потрібна допомога з вигулом, можна на спеціалізованих сайтах чи у соцмережах. Перші позитивні відгуки та фотозвіти стануть гарною рекламою та дозволять знайти нових замовників.

Сусіди збираються на вихідні в театр – можна посидіти з їхніми дітлахами та заробити

Бебісітери або няні завжди потрібні. Іноді батькам немає з ким залишити дитину саме у вихідні, коли дитсадки та школи зачинені, а професійні няні можуть просити подвійну оплату. Посидіти з малечою пару годин за адекватні кошти може пенсіонер чи старшокласниця. Це і гарний підробіток, і цікавий час з дітлахами.

Знаєте щось корисне – навчіть інших

Ті, хто гарно володіє іноземними мовами, можуть підробляти репетиторами або онлайн-викладачами. На багатьох навчальних платформах можна обирати час уроків самостійно, навіть якщо є можливість працювати лише в неділю, учні знайдуться. Вільно розмовляєте українською? Іноземцям та українським школярам, які готуються до іспитів, послуги репетитора стануть у нагоді.

Можна сформувати власний графік та прайс, навчати інших та вчитися самому. Те саме стосується й інших навичок. Можна створити онлайн-курс з маркетингу, живопису чи йоги. Якщо є знання, ними можна поділитись та заробити на цьому.

Збирання старих радіоелектронних деталей – користь та гарний заробіток

Радіодеталі радянських часів містять досить багато золота, срібла та інших дорогоцінних металів. Їх можна вигідно здати професійним компаніям з переробки. Знайти електронні компоненти радіоприймачів, телефонів чи комп’ютерів можна на власній дачі, у дідусевому гаражі чи на різноманітних барахолках. Пошукати деталі можна у друзів чи на спеціалізованих сайтах. Багато організацій і підприємств згодні віддати старий мотлох, аби тільки звільнити приміщення.

Таке цікаве хобі, як збирання та сортування радіодеталей, може стати гарним підробітком, адже ціни на радіодеталі дуже приємні. Багатьох здивує, як багато можна заробити на несправних радіолах, магнітофонах чи лампових телевізорах. До того ж збирання брухту є корисним для екології. Займаючись такою гідною справою, можна знайти однодумців та нових друзів.

Золоті руки завжди здатні заробити

Смачні домашні вареники, пельмені чи зефірні букети можуть принести гарний заробіток. Можна пекти торти, тістечка чи пиріжки, готувати власне варення чи медові десерти. Підзаробити на вихідних можна, виготовляючи свічки, мило, прикраси з бісеру чи камінців. Можна продавати власні еко-шопери. Наприклад, купувати стару тканину в секондхенді та шити з неї багаторазові чохли, сумки, одяг для тварин чи іграшки.

Модним направленням є вирощування мікрозелені. Її легко посадити на власному підвіконні, а на вихідних розвозити клієнтам. Доставляючи самостійно власні вироби, можна отримати зворотний зв’язок, завести нові знайомства та краще дізнатись своє рідне місто.